یوکا

5 توصیه مهم در زمینه مد و فشن

مد و فشن معمولا از قوانین پیروی نمی کنند و هر لحظه در حال تغییر هستند اما با این حال قواعدی در این باره وجود داره که همواره توسط طراحان مد رعایت می شود و همچنان مورد استفاده قرار می گیرد.

در این مطلب قصد داریم به 5 توصیه در مورد استایل بهتر و انتخاب سریعتر لباس ها، بپردازیم.

 

1. انتخاب رنگ اکسسوری ها

استفاده از رنگ های تند برای اکسسوری ها، مانند کیف یا کفش، زمانی که استایل شما از رنگ های خنثی مانند مشکی، خاکستری، سرمه ای و … تشکیل شده است، می تواند انرژی زیادی به ظاهر شما بدهد.

اگر برای اکسسوری های خود از رنگ های تند و جیغ مانند قرمز، زرد و … استفاده کنید، می توانید استایل ساده ی خود را بسیار پر زرق و برق نشان دهید. این اکسسوری ها می توانند شامل شال، روسری، کیف، کمربند، کفش و … باشند.

 

2. شستشوی صحیح لباس ها

لباس ها زمانی می توانند شما را زیبا و خوش تیپ نشان دهند که به خوبی از آنها مراقبت بشود. به همین دلیل باید به تگ های مربوط به نحوه ی شستشوی هر لباس که بر روی آن درج شده است، همیشه دقت کنید.

به طور مثال شما می توانید لباس های تیره تان را در ماشین لباسشویی بیندازید و بهتر است لباس های سفید و خیلی روشن را به خشکشویی بدهید یا لباس هایی که دارای سنگ دوزی هستند را با دست بشویید.

 

3. وفاداری به برند یا نوع خاصی از لباس ها

در صورتی که مدت زیادی از یک برند یا مجموعه خرید کرده اید، یا نوع خاصی از لباس ها را پوشیده اید که به نظر خودتان بیشتر از هر چیز به شما می آیند و شما را زیبا نشان می دهند، تلاش کنید به آنها وفادار بمانید.

چرا که معمولا برندها و مجموعه ها از روال خاصی پیروی می کنند و اگر شما را در حال حاضر راضی نگه داشته اند، به احتمال زیاد، تلاش می کنند تا در آینده هم شما مشتری شان بمانید.

 

4. فرم بدنتان را در نظر بگیرید، نه سن !

بسیاری از افراد هنگام خرید لباس، به سن و سالشان توجه می کنند تا به اینکه فرم بدنشان چگونه است و چه لباسی بر تن آنها بهتر می نشیند. مهم نیست که سن شما ایجاب می کند که چه لباس هایی را بپوشید و چه لباس هایی را نه. اگر شما با توجه به فرم بدنتان یک لباسی را بخرید، مطمئن باشید که حتی سن هم نمی تواند مانع بد به نظر رسیدن آن شود.

 

5. از خریدن یک مدل لباس به تعداد زیاد نترسید !

همیشه شنیده ایم که می گویند تلاش کن لباس های متنوع باشد، اما اگر یک لباسی به شما خیلی می آید و فکر می کنید هر جایی می توانید آن را بپوشید، چه لزومی دارد که فقط یکی از آن بخرید ؟ همیشه یک یا دو تا از آن را در کمد خود داشته باشید تا زمانی که از انتخاب لباس مناسب مستاصل شدید، بدانید یک انتخاب درست را کنار گذاشته اید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب مرتبط

آخرین مطالب

Latest Posts
ترمیم لباس های آب رفته
استفاده از رنگ سال 2021 برای ست کردن لباس
×

با ما صحبت کنید

بر روی نام پشتیبان یوکا کلیک نمایید، اگر بر روی سیستم خود نرم افزار واتس اپ را داشته باشید، مستقیما به ما پیام ارسال می کنید.

× در واتس اپ با ما گفتگو کنید
0